prezenty online   dodaj do ulubionych
reklama w serwisie
faq
regulamin
kontakt
Na walentynki 1 z 10


Przygotuj swoją listę dziesięciu walentynkowych upominków.

Zbuduj swoją własną, indywidualną listę prezentów.
Dodaj do niej zmysłowe, cudowne upominki a następnie zaproś swoją drugą połowę do odwiedzenia listy.

Pomożemy Ci na każdym etapie – na początku w przyjazny i łatwy sposób zbudujesz listę prezentów a później wyślesz tajemniczą informację do swojej ukochanej osoby.

Przy pomocy naszej listy prezentów możesz także okazać emocje – wybierz idealny, pasujący do wydarzenia, szablon kolorystyczny – może gorąca, seksowna czerwień?

Skomponują swoją listę upominków tak jak chcesz!
Zobacz jak wygląda przykładowa lista prezentów zbudowana dzięki narzędziom udostępnionym przez nasz serwis. Tworzenie listy prezentów jest całkowicie darmowe a co najważniejsze proste i intuicyjne. Taką samą listę prezentów, jak lista demo, możesz zbudować siedząc przed swoim komputerem w 15 minut.

Listę „demo” możesz zobaczyć klikając na klawisz "tutaj" w oknie "demo" - po prawej stronie ekranu.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z zakładki faq (najczęściej zadawane pytania) - znajdującej się na górze strony.
tu wpisz kod
Wpisz poniżej otrzymany kod dostępu

demo
Jeżeli chcesz szybko zobaczyć jak działa
usługa kliknij - tutaj
jak to działa?
Przy pomocy serwisu prezentyonline.pl w prosty i intuicyjny sposób utworzysz swoją listę prezentów z okazji np. imienin, urodzin czy też ślubu. Od dzisiaj niechciane prezenty to już przeszłość !

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze kliknij w poniższy klawisz.

© prezentyonline.pl (2007)

prezent prezenty na ślub urodziny imieniny chrzest 18 urodziny walentynki pod choinkę mikołajki pierwszą komunię rocznicę ślubu lista prezentów